Отборът на Нюкасъл, който бе отбелязал само един гол в

...

Нюкасъл изригна с три гола в Лондон

Отборът на Нюкасъл, който бе отбелязал единствено един гол в последните си пет мача, победи с 3:2 Уест Хам като посетител и се откъсна на четири точки над зоната на изпадащите. Киърън Кларк откри в 16-ата минута, когато засече с глава центриране от фаул. " Свраките " удвоиха шест минути по-късно след ново статично състояние. Този път Федерико Фернандес надскочи стража на домакините Роберто. В 51-вата минута Джонджо Шелви вкара трети гол за гостите след положително осъществяване на директен свободен удар.

Едва тогава " чуковете " се хвърлиха да обръщат този отрицателен процес. Фабиан Балбуена понижи в 73-тата след удар от близко, а Робърт Снодграс се разписа от воле в самия край. До драма обаче не се стигна и Нюкасъл ликува с трите точки.

СТАТИСТИКА ТУК!
РАЗВОЯТ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! Премиър лийг 11 кръг, събота 2 ноември  Уест Хам 2:3краен резулат  Нюкасъл