Отборът на Ница изпусна победата в домакинството си на Тулуза

...

Ница изпусна победата срещу Тулуза

Отборът на Ница изпусна успеха в семейството си на Тулуза в среща от 29-ия кръг на Лига 1. Двата тима приключиха наедно 1:1. Попадението за Ница падна в 20-ата минута с гол на Вилан Сиприен, а в 88-ата минута Ндомбе възвърне равенството. Успехът изведе тимът на Патрик Виейра до 8-ото място във краткотрайното класиране преди изиграването на останалите срещи. Тулуза се намира на 14-а позиция.

After being named in the starting eleven and coming out to warm-up, Patrick Burner will be unable to start. @OlivierBoscagli will take his place.#OGCNTFC pic.twitter.com/rgAN1aLzbT
— OGC Nice (@ogcnice_eng) 15 март 2019 година
В 20-ата минута Ница поведе в резултата с превъзходен гол на Вилан Сиприен. Полузащитникът се нае с осъществяването на директен свободен удар от далечна отдалеченост и изпрати много подъл удар по посока вратата на Тулуза. Първоначално изглеждаше, че стражът Мауро Гойкоечея ще улови топката, само че тя смени посоката траекторията си и попадна в долния десен ъгъл.

45' Half-time at the @AllianzRiviera, where Le Gym have a deserved lead thanks to @WylanCyprien's free-kick.#OGCNTFC 1-0
Три минути по-късно голмайсторът Сиприен опита същото осъществяване, само че този път топката прелетя над напречната греда. В последната минута на първото полувреме Ибрахим Сангаре от състава на Тулуза можеше да изравни, само че стражът Валтер Бенитес отрази удара. В 60-ата минута Макс Градел опита да затрудни стража на Ница, само че без сериозен триумф.

В 64-ата минута удар на Алан Сен-Максимин бе избавен с опитност от Гойкоечея. В 75-ата минута Ибрахим Сангаре бе покрай това да изравни резултата, само че не съумя да насочи удара си в очертанията на вратата.

85' Five minutes left to play at the @AllianzRiviera, and Les Aiglons are dominating possession...#OGCNTFC 1-0
Така се стигна до 88-ата минута, в която Тулуза съумя да измъкне точката.

Сериозно безредие в наказателното поле след центриране от ъглов удар разреши на Мубеле Ндомбе да промуши някак си топката във вратата на домакините за крайното 1:1.

After conceding an equaliser in the final moments of the game, Le Gym let two points slip. Frustrating.#OGCNTFC 1-1 pic.twitter.com/lOrKdgw5B6