Отборът на Лудогорец направи нова крачка към 13-та поредна титла

...

Лудогорец с поредна крачка към титлата

Отборът на Лудогорец направи нова крачка към 13-та поредна купа на България, откакто победи Хебър с 3:0 като посетител в мач от последния 30-ти кръг на постоянния сезон в Първа лига.

На стадион " Георги Бенковски " в Пазарджик " орлите " взеха решение всичко още в откриващите 20 минути с два гола на Бърнард Текпетей. В 78-та минута Руан Секо подпечата триумфа за отбора на Георги Дерменджиев. Така разградчани към този момент имат 13 точки преднина пред втория Черно море, който през днешния ден направи нулево тъждество при гостуването си на Пирин. Това значи, че Лудогорец има потребност от една победа в плейофите, с цел да си подпечата първото място.

Хебър заема 13-та позиция в подреждането с актив от 30 точки и ще се бори за оцеляване в плейофите. /БГНЕС

Източник: bgnes.bg