Отборът на Локомотив (София) записа лесен успех над Оборище. Играчите

...

Локомотив стартира годината с успех

Отборът на Локомотив (София) записа елементарен триумф над Оборище. Играчите на Младен Додич победиха с 2:0 “зелените” от Панагюрище. Попаденията осъществиха Марио Йорданов (32’) и Божидар Атанасов (69’). Това бе и първа инспекция за столичните " железничари ".

Първата забавна обстановка в срещата се откри пред Оборище, само че Александър Любенов сподели класата си, избивайки топката. Последваха положителни минути за столичани и разумно в 32-ата минута Марио Йорданов откри резултата, откакто засече с глава центриране от корнер.
 Локомотив София - Оборище Панагюрище @@@
В края на първата част Тодор Чаворски опита майсторски шут от отдалеченост, само че опитът му мина настрана от задачата.

Второто полувреме още веднъж домакините бяха по-активните на изкуствения терен в Надежда. Второто попадение осъществя Божидар Атанасов в 69-ата минута. Таранът се възползва от чудесно подаване в наказателното поле на Александър Александров. Това бе и последната забавна обстановка в първата инспекция на “червено-черните”.
Следващата контрола на Локо (София) е в събота, 26-и януари, от 14.30 часа против Надежда (Доброславци)

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ОБОРИЩЕ 2:0

1:0 Марио Йорданов (32’)
2:0 Божидар Атанасов (69’)