Отборът на Локомотив Пловдив записа първа победа от шест мача

...

"Локо" Пловдив излезе от кризата с разгром срещу "Ботев" Враца

Отборът на " Локомотив " Пловдив записа първа победа от шест мача насам. Играчите на Бруно Акрапович излязоха от рецесията с победа от 4:0 над " Ботев " Враца в последния кръг преди зимната пауза в Първа лига.

Срещата на " Лаута " стартира много равностойно, а с пропуски през първото полувреме се регистрираха Бирсент Карагерен за домакините и Даниел Генов за гостите.

" Черно-белите " бяха много по-активно втората част и в границите на единствено 6 минути взеха решение срещата. Първо в 62-ата Карагерен вкара след асистенция на Димитър Илиев, а по-късно подаде на Посинкович, който от 15-тина метра направи резултата 2:0.

В 81-ата минута Посинкович повиши на 3:0 с втория си гол в мача, а в добавеното време Ожболт оформи крайното 4:0.

С тази победа пловдивският " Локомотив " изпревари " Ботев " Враца на 8-ото място, като " смърфовете " имат 25 точки против 24 за днешния си противник.
Източник: btvnovinite.bg