Отборът на Лион загуби с 0:1 при визитата си на

...

Лион започна с издънките

Отборът на Лион загуби с 0:1 при визитата си на новака Реймс в мач от втория кръг на Лига 1. “Хлапетата” не съумяха да затвърдят положителния си старт на сезона, когато победиха с 2:0 Амиен и през днешния ден позволиха ненадейно проваляне. Единственото попадение падна в средата на първата част. В 33-ата минута Пабло Шавария вкара с глава след чудесно центриране отляво на Конан. До края на срещата играчите на Брюно Женсио по този начин и не съумяха да стигнат най-малко до изравнително попадение. Така Лион остава с три точки и за момента заема осма позиция. Реймс от своя страна записа втори следващ триумф и по този начин отборът застава отпред на класирането.

Full time! Reims surprises Lyon in the start of Week 2 #SDROL 1-0 pic.twitter.com/NOQ1BoxAsZ