Отборът на изтръгна точката при гостуването си на в двубой

...

Реал Сосиедад изтръгна точката срещу Виляреал

Отборът на изтръгна точката при гостуването си на в дуел от 21-ия кръг на испанската Ла Лига.

Двубоят приключи 1:1, като изравнителното попадение за баските падна в добавеното време. Негов създател стана, който преди този момент уцели гредата.

Виляреал излезе напред в резултата още в третата минута, когато след рикошет топката попадна в краката на, който стреля от отдалеченост в горния ляв ъгъл и откри. Пет минути по-късно Исак наели напречната греда и пропусна да изравни.

Резултатът се резервира до добавеното време, когато Исак овладя една отскочила топка пред наказателното поле и изпрати неспасяем шут в левия ъгъл на за крайното 1:1.След това тъждество Виляреал върви пети с 35 точки, до момента в който Реал Сосиедад има 32 и заема шестото място. Ла Лига 21 кръг, събота 30 януари  Виляреал 1:1краен резулат  Реал Сосиедад