Отборът на Израел спечели малкия финал на Световното първенство по

...

Израел ликува с бронзовите медали на Световното за младежи до 20 години

Отборът на Израел завоюва дребния край на Световното състезание по футбол за младежи до 20 години, което се организира в Аржентина. В мача за третото място младоците от Средния Изток надделяха връстниците си от Южна Корея с 3:1.

Това бе първа купа за “фенерите ” от 10 години насам, като тя бе под номер 7 в славната история на клуба от Истанбул. Резултатът бе открит от Ран Бинямин в 19-ата минута, само че напълно скоро в 24-ата минута Сон-Вон Лий изравни след тъкмо изпълнена дузпа. След почивката Израел натисна и означи две нови попадения. Това се случи в 76-ата минута посредством Омер Сеньор и в 85-ата минута посредством Анан Халали.

Големият край следва след броени минути. Той ще стартира в среднощ българско време и в него ще се изправят тимовете на Уругвай и Италия.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.