Отборът на Черно море записа успех с 2:0 при домакинството

...

Черно море победи Берое в Елитната до 19 години

Отборът на Черно море записа триумф с 2:0 при семейството си на Берое в мач от 18-ия кръг на Елитната група до 19 години, научи Moreto.net. Срещата се игра на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост и бе изгледана от треньора на представителния отбор на “моряците ” Илиан Илиев, неговия щаб и част от футболистите в мъжкия тим. Варненци изиграха мощен мач и справедливо завоюваха трите точки.

През първата част двата отбора не сътвориха кой знае какви рискове пред двете порти, като несъмнено по-дейният тим на терена бе този на домакините. В 8-ата минута Даниел Стоянов получи пас зад тила на отбраната, пое топката и стреля, само че попадението не бе зачетено поради засада.

В 65-ата минута Мартин Милушев засече центриране в наказателното поле и с прекрасен удар с левия крайник в близкия ъгъл осъществя за 1:0. Последваха пропуски на Павел Георгиев, Паоло Пасков и Радослав Златев, а в 90-ата варненци въпреки всичко стигнаха до втори гол. Росен Стефанов матира стража на гостите за 2:0 след центриране от корнер и прекрасен удар с крайник.

В идващия кръг Черно море гостува на Верея. Срещата е на 7 март, събота, от 14,30 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Кристиан Парашкевов, Даниел Стоянов, Росен Стефанов, Мердин Адем, Калин Георгиев, Павел Георгиев, Мартин Милушев, Радослав Златев (82-Златин Станков), Светослав Николов, Паоло Пасков (90-Димитър Ралчев).