Отборът на Черно море записа домакински успех в елитната група

...

Футболни таланти на Черно море бият, късат се от пропуски

Отборът на Черно море записа домашен триумф в елитната група до 17 години. " Моряците " удариха Етър с 2:1 в мач от 19-ия кръг на терена под Аспаруховия мост.

``

Иван Иванов откри резултата в 25-ата минута, а Павел Георгиев 10 минути след след почивката повиши на 2:0. Варненци играха доста мощно до 60-ата минута и изпуснаха много положения. В 61-вата минута " зелено-белите " останаха с човек по-малко, откакто Тугай Неджет бе изпъден за втори жълт картон. Малко по-късно - в 70-ата минута, Етър стигнаха до почетния гол. В идващия кръг Черно море гостува на Лудогорец на 25 март от 14,30 ч.

Съставът на Черно море: Живко Панев, Филип Иванов, Даниел Стоянов, Дамян Георгиев, Мердин Адем, Александър Александров, Павел Георгиев, Тугай Неджет, Иван Иванов (65-Симеон Бончев), Велислав Василев, Денислав Ангелов (71-Балю Балев).
Източник: petel.bg