Отборът на Болоня стигна до страхотен обрат, след като губеше

...

Вальо Антов резерва при пищен обрат на Болоня

Отборът на Болоня стигна до страховит поврат, откакто губеше с 0:2 до почивката при визитата си на Кротоне, само че в последна сметка взе успеха с 3:2 на „ Ецио Скида”.

Жуниор Месиас изведе Кротоне напред в 32-ата минута, а Сими осем по-късно удвои актива за домакините, които се прибраха с удобна преднина.

Хората на Синиша Михайлович обаче не се предадоха и Адама Сумаоро понижи в 62-ата, до момента в който Жерди Шоутен изравни резултата след 70 минути игра, с цел да може резервата Андреас Сков Олсен да оформи крайния резултат в Кротоне шест минути преди края на срещата.

Успехът изпрати Болоня на десетото място, като „ рособлу” е с 34 точки. Кротоне остава финален с 15 пункта и е на осем зад избавителния бряг.