Отборът на Барселона до 19 години с Мартин Георгиев в

...

Отборът на Барса до 19 години с издънка, Мартин Георгиев с червен картон

Отборът на Барселона до 19 години с Мартин Георгиев в състава си позволи неверна стъпка при семейството си на Сарагоса и приключи наедно 2:2. Българинът игра единствено едно полувреме, защото бе изпъден в 45-ата минута за втори жълт картон.

Каталунците излязоха напред в резултата в 21-ата минута, когато капитанът Алейш Гаридо се възползва от прекрасен пас на Луци се разписа за 1:0.

В 42-ата минута Барса взе задатък от два гола. Луци стреля, ударът му бе отбит, а при добавката Анхел Аларкон вкара в мрежата на Сарагоса.

В рамките на едвам четири минути през втората час гостите върнаха и двете попадения, откакто Чема бе прецизен в 53-ата минута, а Йоанер се разписа в 57-ата.

Шест минути след изравнителното попадение на Сарагоса попадение на Барселона, дело на Биел Виченс, не бе зачетено поради засада.
Източник: novsport.com