От квартал Капана до моста над ул. Гладстон - запазвайки

...
От квартал Капана до моста над ул. Гладстон - запазвайки
Коментари Харесай

Празнуваме 10 години Капана Фест от 18 до 22 септември

От квартал Капана до моста над ул. „ Гладстон ” - запазвайки Душата на Квартала. Капана Фест се роди в сърцето на Пловдив, вдъхвайки живот на забравено градско пространство в кв.Капана. С старания и обич, фестивалът се трансформира в знак на креативното възобновление и сътвори мост сред предишното и сегашното на квартал Капана. ” споделя Никола Сивков (организатор на Капана Фест).

А в този момент, 10 години по-късно, събитието ви чака с най-хубавото от българската поп, различна, хардкор и хип-хоп сцена, с набор от надарени изложители, апетитни оферти, културни съоръжения и значими дела, приканват уредниците.

Юбилей среща празник. По случай 10 години Капана Фест се означават и 10 години от основаването на група Голям Юс. Празникът се открива с единен хип-хоп лайв на Явката ДЛГ, Madmatic, Боро Първи, DIM4OU и специфични посетители. Това събитие слага началото на най-приятелското и персонално за екипа издание на Капана Фест до момента, с поддръжката на WAM.

Не пропускайте под светлините на прожекторите: Роби, Дара Екимова, Керана и Космонавтите, Руши, Взрив, Expectations, Last Hope, Жлъч/Гена, Mono & The Stereos, No More Many More, ALI, Остава и още доста други! Билетите за концертите са в продажба и могат да бъдат закупени в мрежата на TicketStation. Можете да изберете както еднодневен билет, по този начин и пакетен за четирите концертни вечери на фестивала. Програмата на основната сцена се реализира с поддръжката на Projector+ (21.09), Club Stroeja (19.09), WAM и другари (18-20.09). Малката сцена и базарската част ще бъдат със свободен достъп.

Празнуваме 10 години " Капана Фест " от 18 до 22 септември

Тазгодишното издание на фестивала застава зад акцията „ Нито едно дете повече “ и в поддръжка на всички родители изгубили своите ангелчета във войната на пътя – национална самодейност в памет на починалите деца по пътищата. Всички средства, събрани от билетите за 22 септември ще отидат в поддръжка на деца, нуждаещи се от средства за лекуване и ще бъдат непосредствено преведени по сметката на всяко едно от тях. Защото Капана Фест е място освен за развлечение, само че и за смяна и взаимност.

Очаквайте спомагателна информация за събитията в откриващия и закриващия ден напълно скоро! Можете да следите всички новости към програмата, самодейностите и атракциите във връзка десетото издание на емблематичния фестивал на формалните страници във Фейсбук, Instagram и TikTok.

“Юбилеят е куриран взаимно с сътрудници от културната сфера, които работят със сърце, по тази причина им поверяваме цели вечери да показват своята идея за музикалното прекарване. Капана Фест чества с другари и съидейници, изповядващи едни и същи визии за живота и обща ценностна система. ” прибавя Никола Сивков.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР