Освен че разтърси началния гол, халфът настрои Киого за възхитителен

...

Селтик 2-1 Рейнджърс: Гръмотевичният удар на Пауло Бернардо и величествената победа с гол на Киого Фурухаши са домакини на Old Firm Derby... докато посетителите виждат изгонването на Леон Балогун за последно предизвикателство

Освен че раздруса началния гол, халфът настрои Киого за удивителен свършек с левия крайник, който дейно подпечата резултата след полувремето.

Клемент, който бе изкарал 16 мача непобеден, откогато наследи Майкъл Бийл през октомври, получи жълт картон по време на напрегнатото първо полувреме и видя очакванията на тима си да се завърне попречени от аления картон, показан на бранителя Леон Балогун.

Пауло Бернардо вкара мълниеносен удар от корнер, с цел да изведе Селтик напред след 25 минути

Киого Фурухаши от Селтик направи 2-0 за домакините малко след началото на второто полувреме