Останах безмълвна от кадрите с главсека Живко Коцев, Бойко Рашков

...
Останах безмълвна от кадрите с главсека Живко Коцев, Бойко Рашков
Коментари Харесай

Останах безмълвна от кадрите с главсека Живко Коцев, Бойко Рашков и митничарите…

Останах безмълвна от фрагментите с главсека Живко Коцев, Бойко Рашков и митничарите. Това написа в собствен коментар Димана Дойчинова.

SafeNews го разгласява без редакторска интервенция:

Политическата сцена се тресе от свадите в Министерство на вътрешните работи и митниците. На ППДБ по никакъв начин не им върви през последните дни. Здравата се омазаха през миналата седмица и няма празно при тях всекидневно.

Пиян общинар прави злополука и бяга, шефката им на митниците зад решетките, финансов министър подменя статистики и Бог знае още какво, мъчно е човек да ги наблюдава всички.

Снимките, които разгласява afera.bg обаче ме втрещиха, а към този момент мъчно нещо ме изненадва в този живот

Особено пък в политическия набор, където съм се нагледала на какво ли не по времето на другите държавни управления.

Навремето си мислех, че чантите на обществената министърка Емилия Масларова за по 5 бона са невъобразим цинизъм за страната. Или глупотевините на Цветан Цветанов. Или високопарната самокритика на други политически фигури.

Вчера обаче останах безмълвна от фрагментите с главсека Живко Коцев, Бойко Рашков и митничарите, упрекнати в проведена незаконна група за пране на пари и контрабанда в изключително огромни размери.

Изразът „ оплетени като в вътрешности “ придобива дословен, освен метафоричен смисъл.

Полицай номер едно в страната с подарък часовник за над 50 бона, пачки с евро, разгулен купони, пудели в близост. Кученца, които влачат банкноти.

И всичко това снимано с нечии персонален телефон. Вече като че ли стартирам да имам вяра на хората, които на смешка споделят, че същинският живот стартира след 50-годишна възраст.

Не знам с кой ум мъже на сходни позиции си вършат тия снимки

Това са хора в зрелост, би трябвало сред ушите им да тече някаква мисъл, а не да се държат като от помощно учебно заведение.

Пък са и ченгета на всичкото отгоре… Чудя се по какъв начин ще отвръщам, в случай че видя татко си в сходен екшън. Но след това се сещам, че той е елементарен водач, който в никакъв случай не е виждал бала с пари.

Какво ли още ще лъсне идните дни на бял свят – следва да разберем.

Според дейни наблюдаващи главсекът Живко Коцев евентуално ще премине от предпазен очевидец към обвинен поради прекомерно околните си връзки с митничарите, упрекнати в пране на пари и контрабанда в изключително огромни размери.

С неспокойствие очаквам господин Коцев изясни подарък ли е скъпарският часовник, който блещука на ръката му или е рушвет

Да изясни какви са тия пачки и селфита с контрабандистите.

Но по какъв начин, по какъв начин да им повярва към този момент човек?

Коментарът е оповестен във в. Труд 

Позицията в този коментар отразява персоналното мнение на създателя и може да се разграничава от тази на SafeNews

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР