ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Тайрис Халибъртън и Паскал Сиакам отбелязаха

...

Пейсърс победиха Орландо със 111-97, за да затворят в рамките на мач от Меджик в Източната конференция

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Тайрис Халибъртън и Паскал Сиакам означиха по 20 точки, а Индиана Пейсърс победиха Орландо със 111-97 в неделя вечер до закриване в границите на мач на Меджик в класирането на Източната конференция.

T.J. Макконъл и Оби Топин прибавиха по 17 точки за Индиана. Арън Несмит вкара 16.

Паоло Банчеро вкара 19 точки за Орландо, Коул Антъни добави 16, а Уендъл Картър имаше 13 точки и 15 битки. Меджик изпуснаха две следващи загуби за първи път от 22-26 януари.

Сиакам вкара девет точки в последните шест минути на първото полувреме, с цел да помогне на Пейсърс да понижат изоставането си от 15 точки до три на почивката.

Най-резултатният тим в НБА, Индиана, имаше единствено 18 точки през първата четвърт. Кошът на Халибъртън с 6:49 до края през втората четвърт означи първите му точки в мача и единствената тройка на Пейсърс за първото полувреме.

Несмит вкара две тройки, с цел да стартира трета четвърт с 39-21 за Пейсърс, които водеха с 86-71, откакто То...