Опитвам се да минимизирам усилията си, доколкото е възможно Първата

...
Опитвам се да минимизирам усилията си, доколкото е възможно Първата
Коментари Харесай

Гришо разкри колко време може да не поглежда телефона си

Опитвам се да минимизирам напъните си, доколкото е допустимо
Първата ракета на България - Григор Димитров, показа дали е привързан към мобилния си телефон. Световният №15 описа какво обича да прави в свободното си време.

" В свободното си време обичам да се разхождам и да си почивам. Опитвам се да минимизирам напъните си, доколкото е допустимо. Моят телефон или други разсейвания не ми въздействат доста. Мога да изкарам цели дни без моите устройства ", показа тенисистът, представен от ubitennis.com.

" Гордея се с кариерата си до момента. Бих ли желал повече? Разбира се, само че би трябвало да вземете под внимание компликациите, които вашето тяло може да има и аспектите, на които би трябвало да се научите да обръщате внимание.

Всяка година нещо се трансформира. Все още имам цели и това са мотивациите, които ме тласкат постоянно да ходя напред. Можете да бъдете най-здравият или най-бързият, само че в случай че нямате отдаденост на този спорт, защо приказваме? ", добави Димитров.
Източник: novsport.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР