Опасната част на сезона все още не е започнала, спазвайте

...
Опасната част на сезона все още не е започнала, спазвайте
Коментари Харесай

Костадин от София се удави край Ахтопол, жертвите на Лято 2026 вече са 10

Опасната част на сезона към момента не е почнала, спазвайте сигнализация, зоват спасители 

Тялото на 64-годишния Костадин Ацев от София бе изхвърлено от морето на неохраняем плаж, покрай къмпинг „ Делфин “ край , оповестиха очевидци за Флагман.бг.

Трупът е изхвърлен от морето този следобяд, а околните му към този момент са известени за нещастието.

Това лято удавниците гонят към този момент 10, а рисковата част на сезона, към момента не е почнала, споделят спасители и поучават всички плажуващи да съблюдават сигнализациите и да бъдат доста внимателни, когато влизат в неохраняеми зони на плажовете.

„ При мъртво неспокойствие хората не би трябвало да плуват към брега, тъй като това течение ги води в противоположната посока, изтощава ги и отиват към дълбоките води. Трябва да се опитат да излязат като се движат напряко по отношение на пясъчната линия и откакто излязат от течението, могат умерено да плуват “, поучават спасители
Източник: flagman.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР