Около 300 души се събраха на протест срещу лошото управление

...
Около 300 души се събраха на протест срещу лошото управление
Коментари Харесай

Софиянци казаха: „Данче, слез!”

Около 300 души се събраха на митинг против неприятното ръководство на Столичната община. Под надпис „ Данче, слез!”, събитието мина по централните софийски улици, с цел да приключи на „ Московска” 33. Организаторите от „ Спаси София” нарекоха мероприятието „ митинг за изцяло творчество”, като шествието мина по одеве ремонтирания бул. „ Дондуков”, чието качество стана мотив за рецензии през последните седмици, заяви bTV.

На митинга пристигнаха и познати в обществото фигури като общинския консултант от Българска социалистическа партия Николай Белалов и някогашния ръководител на транспортната комисия в Народно събрание Настимир Ананиев (бивш народен представител от Реформаторския блок).

Фандъкова разгласи още преди дни митинга за политически и беше безапелационна, че няма защо да подава оставка.

Днес на партийния конгрес министър председателят Бойко Борисов също нападна гражданските организации: „ Да спасим София от спасителите” – това би трябвало да е нашият лозунг. Тези, които щели да спасят София и търсят дали има накриво колче, тогава (когато е станал кмет – б.р.) нямаше нито едно колче, 500 000 души се возят на метро и това сме го построили ние – по какъв начин по този начин ще ни бутат труда с лека ръка?!”.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР