Непълнолетен младеж е с фрактура на носа след побой край Сандански
Около 22:15 часа нощес в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за малолетен юноша , който е потърпевш след побой . Това оповестиха от пресцентъра на.
От работещите по случая полицейски чиновници е открито, че към 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е зародило сдърпване сред пет малолетни и едно малолетно лице, при което потърпевшият юноша е получил фрактура на носните кости.
За случая е известена способената прокуратура и е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Шишков за проблема „ Баба Алино “: Държавата не може да си разреши да събори нелегално строителство от подобен мащаб
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




