Оборище(Панагюрище) направи 3:3 с Гигант(Съединение) в първата си контрола от

...

Оборище със зрелищно реми в първата си контрола

Оборище(Панагюрище) направи 3:3 с Гигант(Съединение) в първата си контрола от началото на лятната подготовка. Спарингът се игра на стадион " Орчо челник " в Панагюрище.

Георги Нетов откри за домакините още в 8-та минута, след асистенция на пазарджиклията Георги Георгиев.

Десет минути по-късно гостите изравниха. Последваха пропуски на Васил Тачев, Иван Георгиев и Богомил Христов, като първия удари и една греда.

В 50-та минута Георги Нетов още веднъж даде задатък на Оборище. В 63-та минута Гигант за повторно възвърне равенството.

В 83-та минута Христо Кирев вкара за 3:2, а гостите съумяха да изравнят в последната минута на мача.

В събота от 10 часа в Куклен Оборище ще гостува на локалния Атлетик.

Оборище: Пресиян Христов, Иван Янчев, Иван Великов, Стенислав Георгиев, Даниел Димитров, Богомил Христов, Николай Димитров, Георги Георгиев, Иван Георгиев, Георги Нетов и Васил Тачев(Стилиян Димитров, Красимир Реджов, Даниел Чаушев, Христо Кирев, Стоян Жулев, Мариян Наплатанов, Кристиян Димитров)

Източник: marica.bg