Нюкасъл се измъкна при гостуването си на Уулвърхeмптън. Срещата завърши

...

Вълците пропуснаха да схрускат свраките, Нюкасъл се измъкна от загуба в последната минута

Нюкасъл се измъкна при гостуването си на Уулвърхeмптън. Срещата приключи 1:1, откакто " свраките " изравниха в 90-ата минута след извънредно осъществяване на Алан Сен-Максимен.

Тимът на Еди Хау даже можеше да стигне до трите точки в добавеното време, когато младежът Елиът Андерсън стреля с глава, само че топката отиде в гредата.
 Лестър и Челси се схванаха за Уесли Фофана

Лондонският клуб може да разгласи прехвърлянето на 21-годишния французин още на следващия ден

Уулвс поведе в 38-ата минута с попадение на Рубен Невеш. Домакините вкараха и второ попадение девет минути преди края, само че то бе анулирано за нарушаване против Фрейзър.

" Вълците " се разминаха с първа победа от началото на сезона и са в зоната на изпадащите с две точки. Нюкасъл пък няма проваляне този сезон и е с актив от 6 точки.