Няма как да се справим като страна, ако младите не

...
Няма как да се справим като страна, ако младите не
Коментари Харесай

Министър Вълчев: Няма как да се справим като страна, ако младите не виждат бъдещето си тук

Няма по какъв начин да се оправим като страна, в случай че младите не виждат бъдещето си тук, съобщи министърът на образованието Георги Вълчев по време на среща с ръководителите на групи, участващи в Националния туристически поход по стъпките на Ботев „ Козлодуй – Околчица “, която се състоя в с. Баница, община Враца.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР