Заради силния вятър: Дървета паднаха в София
Няколко случая с паднали дървета са станали в София.
БГНЕС
Първият е за паднало дърво върху паркиран автомобил в региона на улица „ Димитър Трайкович “, покрай улица „ Владайска “, директно до Министерството на земеделието и храните.
БГНЕС
Втори сигнал е подаден за дърво, срутило се върху кола на паркинг до парка Заимов наоколо до постройката на спектакъл " Зад канала ".
БГНЕС
За през днешния ден в столицата е разгласен жълт код засилен вятър. От Столична община приканват да се отстранен рискови предмети от балкони и прозорци, а строителите да укрепят добре оградите на строителните обекти.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




