Някаква девойка командва и кадрува в ГЕРБ, твърди Вежди Рашидов

...
Някаква девойка командва и кадрува в ГЕРБ, твърди Вежди Рашидов
Коментари Харесай

Рашидов : Някаква девойка командва в ГЕРБ

" Някаква госпожица командва и кадрува в ГЕРБ ", твърди Вежди Рашидов за партията. Бившият ръководител на Народното събрание изясни, че по информация от хора вътре в структурите " нова звезда " се пробва да постанова решения и точно тя стои зад напускането на кметове и отлива на гласоподаватели.

Той отхвърли да назове име, само че акцентира, че държанието й е провокира съществено омерзение измежду мнозина. Според него, в случай че не бъдат взети ограничения, ГЕРБ може да навлезе в продължителна политическа рецесия. 

" Аз приказвам с доста хора от партията. 15 години съм дал от живота си на ГЕРБ. Говори се... Говори се, че има някаква нова звезда в ГЕРБ. Някаква госпожица командва и кадрува в ГЕРБ. Няма ги старите гербаджии ", сочи той.

Той твърди, че водачът на партията Бойко Борисов би трябвало да вземе ограничения, с цел да успокои хората в ГЕРБ, тъй като другояче роенето ще продължи. В същото време Рашидов изрично отбрани Борисов, като съобщи, че той е министър председателят, направил най-вече за България. Той се възмути от, по думите му, просташките намеци против Бойко Борисов и прикани да се спре с обвиняванията без доказателства.
 
В умозаключение той направи метафизичен коментар за положението на обществото. " Ние се ненавиждаме. Колективно се ненавиждаме. Нашият народ не е неприятен, само че е неприятно моделиран. Не се научихме да обичаме. Опростачихме го. Обичам си народа, тъй като тук съм се родил и тук ще умра ", сподели Рашидов.

 
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР