Новият старши треньор на Уулвъхямпън отпбеляза с победа началото на

...

Лопетеги дебютира с победа начело на Уулвърхямптън

Новият старши треньор на Уулвъхямпън отпбеляза с победа началото на престоя си в Англия, откакто неговият отбор се класира за четвъртфиналите в шампионата за Купата на Лигата.

" Вълците " се оправиха с третодивизионния Джилингам с 2:0 вкъщи, въпреки че трябваше да чакат близо 80 минути преди да отбележат първия гол в мача.

В последна сметка точни за триумфа бяха Раул Хименес в 77-та минута и Раян Ейт-Нури, който пък се разписа в добавеното време.

Напред към четвъртфиналите на шампионата не престават още съставите на Нюкасъл, Лестър и Саутхемптън.

" Свраките " победиха с минималното 1:0 вкъщи отбора на Борнемут, до момента в който Лестър отстрани тима от Лига 1 МК Доунс след 3:0 на своя " Кинг Пауър Стейдиъм.

Най-трудно пък пристигна триумфът на Саутхемптън, който надигра с 2:1 след поврат различен отбор от Лига 1 в лицето на Линкълн Сити.