Носителят на Златната топка от 2000-а година - Луиш Фиго,

...

Луиш Фиго към треньора на Португалия: Без Роналдо няма как да спечелиш Световното

Носителят на Златната топка от 2000-а година - Луиш Фиго, се причисли към критиците на националния селекционер на Португалия Фернандо Сантош.

Късно в съботната вечер " мореплавателите " отпаднаха на четвъртфинал от Мароко със загуба с 0:1, а Кристиано Роналдо не попадна в титулярната единайсеторка.

Бившият състезател на Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид и Ювентус влезе в игра при започване на второто полувреме, само че напъните му не бяха задоволителни за изравнителен гол.

" Треньорът и неговия екип са напълно виновни за отпадането от Мароко ", показа някогашният капитан на Португалия.

" Да, победихме Швейцария без Роналдо, само че няма по какъв начин да спечелиш Световното без него, когато той не играе ", добави Фиго.
Източник: skandal.bg