Не се чува гласът на хората и трябва да се

...
Не се чува гласът на хората и трябва да се
Коментари Харесай

„Възраждане“ след среща с премиера: Отпадането на зеления сертификат ни беше отказано

Не се чува гласът на хората и би трябвало да се стига до митинги. Властта доближи до извода, че е време да стартира да води разговор с хората, които имат друго виждане за протичащото се в последните две години. Това съобщи зам.-председателят на " Възраждане " Цончо Ганев след среща при премиера Кирил Петков.

Срещата беше градивна. Ние поискахме отпадане на зеления документ, което на този стадий беше отказано. Но сме сигурни, че работната група, която ще се образува, ще докара до отпадането му и ние ще сме трезвия разсъдък в Европа, уточни Ганев.

Работната група, която ще се образува, ще бъде с учени, които пазят тезата, че би трябвало тези ограничения да не престават и учени като доцент Мангъров, които са на напълно друга позиция и считат, че на това нещо би трябвало да се постави край. Към тази работна група ще има представители на " Възраждане ", един от тях ще е Деян Николов. Работната група ще е под егидата на министър-председателя и ще работи най-малко две седмици, сподели още Ганев.

Днес поискахме от министър-председателя да отпадне безумието децата ни да се тестват в учебно заведение, както и да отпадне безумието хиляди деца да не бъдат допускани до учебно заведение, тъй като отхвърлят да носят маски и да се тестват, министър председателят отхвърли, описа още зам.-председателят на " Възраждане ".

Ако настояванията на " Възраждане " не бъдат почетени, Ганев уточни, че митингът им ще придобие по-големи мащаби.

Премиерът Кирил Петков беседва с представители на партия " Възраждане " измежду тях са заместник-председателите на партията - Цончо Ганев и адв. Петър Петров, както и доцент Атанас Мангъров, в качеството му на здравен специалист на групировката.

Срещата стана допустима след негативен PCR тест на Петков, който беше в изолираност поради позитивен резултат за ковид на ръководителя на Народното събрание Никола Минчев, даден след провелия се в понеделник Консултативен съвет за национална сигурност при президента.

Според Ганев от " Възраждане " са били подложени на репресии години наред от разнообразни структури в страната, измежду тях и тази, която се управлява от Сотир Цацаров. Оставката на Цацаров е извънредно закъсняла. Надявам се да има последици за него, да има следствия, означи Ганев.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР