Дете падна в дълбока шахта в София
Момиченцето е контактно, с охлузвания и е откарано в „ Пирогов “
Дете падна в шахта на комплекса „ Червено знаме “ в София. Сигналът е подаден в 17:52 часа.
От Столична дирекция на вътрешните работи потвърдиха, че на място са изпратени екипи на полиция и пожарна.
По информация на bTV детето е на 12 години. Момиченцето си е играло с други деца, когато е паднало.
По първична информация височината е към 5-6 метра. В шахтата не е имало вода. Детето е контактно.
bTV се свърза и със Спешна помощ. От там обявиха, че са изпратили екип на място. При прегледа са открити леки пострадвания - охлузване на крайници и в региона на кръста.
Детето е откарано в „ Пирогов “ за обширен обзор.
FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg
КОМЕНТАРИ




