Момиченцето е контактно, с охлузвания и е откарано в Пирогов“Дете

...
Момиченцето е контактно, с охлузвания и е откарано в Пирогов“Дете
Коментари Харесай

Дете падна в дълбока шахта в София

Момиченцето е контактно, с охлузвания и е откарано в „ Пирогов “

Дете падна в шахта на комплекса „ Червено знаме “ в София. Сигналът е подаден в 17:52 часа.

От Столична дирекция на вътрешните работи потвърдиха, че на място са изпратени екипи на полиция и пожарна.

По информация на bTV детето е на 12 години. Момиченцето си е играло с други деца, когато е паднало.

По първична информация височината е към 5-6 метра. В шахтата не е имало вода. Детето е контактно.

bTV се свърза и със Спешна помощ. От там обявиха, че са изпратили екип на място. При прегледа са открити леки пострадвания - охлузване на крайници и в региона на кръста.

Детето е откарано в „ Пирогов “ за обширен обзор.


 

FaceBookTwitterPinterest
Източник: tribune.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР