Връзката на Диляна Попова под въпрос
„ Не приказвам за персоналния си живот. Никога не съм говорила и в никакъв случай няма да приказвам с кого се групирам и с кого се деля “, показа пред „ България през днешния ден “ актрисата Диляна Попова.
Красивата артистка беше потърсена за отговор около все по-упоритите в последно време клюки, че е разграничена с последната си възлюбена, ресторантьора Лъчезар Захариев.
Причините за възникване на подозренията, че връзката им към този момент не съществува, са няколко.
Първата е, че двойката не е забелязвана дружно на публично място от доста дълго време. Втората е, че колата на Захариев от месеци я няма пред входа на топ модел ката, където преди този момент беше всеки ден.
Почти незабавно откакто се прибра от Филипините за фотосите за „ Островът на 100-те гривни “, Попова направи странствуване до остров Мадейра, Португалия, само че с женска компания и сина си. „ Направихме си женско пътешестване. Борил беше единственият мъж в групата. Той е голям почитател на Роналдо и за неговия рожден ден взехме решение да отидем в родината на именития футболист. Посетихме хотела му, музея му, както и емблематичния стадион. Гледките бяха просто прелестни “, описа усещанията си някогашната на Асен Блатечки.
Диляна нормално върви на отмора с половинката. За последно беше със Захариев през март, когато отидоха в Коста Рика. Там хубавицата и избраникът й бяха дружно с друга звездна двойка Владо Караджов от предходния сезон на „ Бригада Нов дом “ и неговата другарка. Лъчезар Захариев е представител на Българската асоциация на заведенията и притежател на някои от най-големите питейни заведения по нашето Черноморие, финансово постоянен, само че и шегобиец - всичко, от което има потребност актрисата, само че уви, нещата с Диляна очевидно не са напълно наред.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




