Диона изби рибата след ареста с тази снимка, има ли срам?
Не е за поверие какво направи Диона, броени дни откакто стана ясно, че е карала автомобила си под влияние на опиати. Резултатите от кръвните й проби излязоха неотдавна, само че тя очевидно няма желание единствено да се жалва, че те не дават отговор на действителната обстановка.
Вместо това Диона направи от дефекта – резултат, както се споделя. И се пробва да си изпише вежди, вместо да остави току по този начин да й извадят очите, по смисъла на известната сентенция.
Във фейсбук профила си фолкпевицата е оповестила скорошно присъединяване – на 1 февруари, като е заложила на опиатите, с цел да притегли вниманието на почитателите си. Снимката е покъртителна, уверете се сами!
„ Пловдив майна “, пък написа изпълнителката под поста.
Както се споделя, неприятна реклама няма, само че по какъв начин ще се развие обстановката за Диона след позитивните й кръвни проби, занапред ще излиза наяве. А до тогава тя очевидно желае да извлече оптимално доста дивиденти за себе си./show.blitz.bg




