Икономисти: Без реформи - румънски сценарий, свръхдефицит и огромна инфлация
Най-важно е да стартират да се вършат промени.
Около това мнение се сплотиха в ефира на БНР Юлиян Войнов, финансов и стопански анализатор, учител в Нов български университет и доцент Радостин Вазов, учител в Стопанския факултет на СУ и в Нов български университет.
" В България има ужасно доста пари, които се пилеят, не се изразходват дейно, безусловно зареждат корупционните схеми на сивата стопанска система ", уточни Войнов.
Той изясни, че сега има удължителен бюджет, който дава отговор на икономическата обстановка и изискванията, присъщи за предходната година.
" Но ние се намираме в една нова обстановка, която в допълнение се усложнява от галопиращите цени на петрола и горивата, които водят до съществено нарастване на инфлацията. В бюджета има напрежение. То ще остане досега, в който се одобри нов.
Според индикаторите за март и прогнозите за април, които излязоха, не се вижда нещо трагично друго от това, което сме следили през предходните години. Има изпреварване на разходната част, която е малко над приходната. Но нещата не са толкоз катастрофични, колкото политиците обичат да ги демонстрират ".
От няколко години разходната част, която се предвижда в бюджета, е фрапантно по-висока, в сравнение с стопанската система на страната може да понесе и в сравнение с данъчната система разрешава да бъде покрита, предизвести обаче анализаторът.
Доц. Радостин Вазов дефинира механизмите и формулите за автоматизирана индексация, които са заложени в бюджетните закони, като " фискална бомба ".
" Ако желаеме да имаме естествен бюджет, без свръхдефицити и без основаване на в допълнение напрежение в стопанската система, всички тези автоматизми би трябвало да бъдат отстранени.
Големият проблем е да се направи структурата на бюджета по метод, който е дълготраен. Функцията на бюджета е на инструмент, с който държавното управление извършва личните си политики ".
Мерките, които са свързани с административно ограничение на цени, в никакъв случай не водят до нищо положително, изясни той в предаването " Неделя 150 ".
" Механизмите, през които се контролират цени, са свързани с политики през регулаторите и с такива, свързани с енергийните носители ".
Войнов означи, че разноски могат да бъдат спестени с промени. Той поддържа визията на доцент Вазов, че е належащо да бъдат отстранени автоматизмите в бюджетните закони.
" Сектор " Национална сигурност " е най-раздутият от позиция на брой на глава от популацията. Ние сме преди всичко в Европейски Съюз по дял на разноските за този бранш, най-много за заплати.
Имаме извънредно неефективна здравна система. Изтичат големи средства по тези клинични пътеки.
Има доста картелни съглашения сред избрани компании, които изкуствено надуват цените.
Има проблеми, които могат да бъдат решени посредством регулаторни ограничения, посредством инспекции, посредством влизане на регулаторите в тяхната роля ".
Вазов счита, че една от стъпките за промени е държавните чиновници да стартират сами да си заплащат осигуровките.
" Държавната администрация може да бъде съкратена с 10 %, без изобщо да се усети смяна в качеството на услугата, която дава. Затова се прави електронно държавно управление и услуги, които да усъвършенстват тази администрация.
Има доста неща, които могат да бъдат направени в пенсионната и осигурителната система ".
Ако държавното управление се поддаде на напън и развърже още веднъж кесията на разноските, с цел да удовлетвори всички обществени претенции, това значи, че след три или четири години ще бъдем на равнището на Румъния и ще имаме неизбежно повдигане на налози и фрапантно орязване на обществени разноски, заключи той.
" Трябва да се означи, че спадът на стопанската система ни за първото тримесечие на годината е с 8 %. Всички разноски няма по какъв начин да бъдат покрити от настоящите доходи на бюджета. Това автоматизирано значи нов дълг ".
Войнов също подсети, че дългът е директно разследване от съществуването на недостиг.
" Тъй като поръчката е да не се подвигат налозите, до момента в който има недостиг в бюджета, ще се усилва и дългът. Новото държавно управление да не се стреми да постави бюджетния недостиг още веднъж на 3%, тъй като това е една серпантина, от която доста мъчно се излиза, а да се опита да го понижи в идващите години ".
Ако тези промени не бъдат направени сега, след година и половина ще бъдем още веднъж на площадите и в доста по-лоша икономическа обстановка, предизвести Вазов.
" В бюджета за 2026 година могат да бъдат заложени механизми, които да влязат с цялостна мощ в Бюджет 2027 ".
Ако не се вземат ограничения и не бъдат направени промени, най-вероятно ще влезем в процедура по свръхдефицит, акцентира и Войнов.
" Тогава ще има санкции и заплащания. Българските финанси могат да бъдат поправени с промени, които не са доста тежки, само че би трябвало да бъдат извършени в точния момент.
Ако се продължи по този път - с увеличавене на дълга и бюджетен недостиг, с пилеене на пари, ще вървим към румънския сюжет – с 9% недостиг и голяма инфлация. Това ще спъне икономическото развиване на цялата страна ".
Вазов пък разяснява, че еврото няма нищо общо с бюджета.
" Всякакви изказвания, че еврото е отговорно за нарастване на цените са несъстоятелни. Тук приказваме за далавера, за увеличение на цените на енергоизточниците и повишение на работните заплати, които автоматизирано оказват напън върху инфлацията ".
Войнов уточни, че е значимо каква политика ще бъде следвана.
Около това мнение се сплотиха в ефира на БНР Юлиян Войнов, финансов и стопански анализатор, учител в Нов български университет и доцент Радостин Вазов, учител в Стопанския факултет на СУ и в Нов български университет.
" В България има ужасно доста пари, които се пилеят, не се изразходват дейно, безусловно зареждат корупционните схеми на сивата стопанска система ", уточни Войнов.
Той изясни, че сега има удължителен бюджет, който дава отговор на икономическата обстановка и изискванията, присъщи за предходната година.
" Но ние се намираме в една нова обстановка, която в допълнение се усложнява от галопиращите цени на петрола и горивата, които водят до съществено нарастване на инфлацията. В бюджета има напрежение. То ще остане досега, в който се одобри нов.
Според индикаторите за март и прогнозите за април, които излязоха, не се вижда нещо трагично друго от това, което сме следили през предходните години. Има изпреварване на разходната част, която е малко над приходната. Но нещата не са толкоз катастрофични, колкото политиците обичат да ги демонстрират ".
От няколко години разходната част, която се предвижда в бюджета, е фрапантно по-висока, в сравнение с стопанската система на страната може да понесе и в сравнение с данъчната система разрешава да бъде покрита, предизвести обаче анализаторът.
Доц. Радостин Вазов дефинира механизмите и формулите за автоматизирана индексация, които са заложени в бюджетните закони, като " фискална бомба ".
" Ако желаеме да имаме естествен бюджет, без свръхдефицити и без основаване на в допълнение напрежение в стопанската система, всички тези автоматизми би трябвало да бъдат отстранени.
Големият проблем е да се направи структурата на бюджета по метод, който е дълготраен. Функцията на бюджета е на инструмент, с който държавното управление извършва личните си политики ".
Мерките, които са свързани с административно ограничение на цени, в никакъв случай не водят до нищо положително, изясни той в предаването " Неделя 150 ".
" Механизмите, през които се контролират цени, са свързани с политики през регулаторите и с такива, свързани с енергийните носители ".
Войнов означи, че разноски могат да бъдат спестени с промени. Той поддържа визията на доцент Вазов, че е належащо да бъдат отстранени автоматизмите в бюджетните закони.
" Сектор " Национална сигурност " е най-раздутият от позиция на брой на глава от популацията. Ние сме преди всичко в Европейски Съюз по дял на разноските за този бранш, най-много за заплати.
Имаме извънредно неефективна здравна система. Изтичат големи средства по тези клинични пътеки.
Има доста картелни съглашения сред избрани компании, които изкуствено надуват цените.
Има проблеми, които могат да бъдат решени посредством регулаторни ограничения, посредством инспекции, посредством влизане на регулаторите в тяхната роля ".
Вазов счита, че една от стъпките за промени е държавните чиновници да стартират сами да си заплащат осигуровките.
" Държавната администрация може да бъде съкратена с 10 %, без изобщо да се усети смяна в качеството на услугата, която дава. Затова се прави електронно държавно управление и услуги, които да усъвършенстват тази администрация.
Има доста неща, които могат да бъдат направени в пенсионната и осигурителната система ".
Ако държавното управление се поддаде на напън и развърже още веднъж кесията на разноските, с цел да удовлетвори всички обществени претенции, това значи, че след три или четири години ще бъдем на равнището на Румъния и ще имаме неизбежно повдигане на налози и фрапантно орязване на обществени разноски, заключи той.
" Трябва да се означи, че спадът на стопанската система ни за първото тримесечие на годината е с 8 %. Всички разноски няма по какъв начин да бъдат покрити от настоящите доходи на бюджета. Това автоматизирано значи нов дълг ".
Войнов също подсети, че дългът е директно разследване от съществуването на недостиг.
" Тъй като поръчката е да не се подвигат налозите, до момента в който има недостиг в бюджета, ще се усилва и дългът. Новото държавно управление да не се стреми да постави бюджетния недостиг още веднъж на 3%, тъй като това е една серпантина, от която доста мъчно се излиза, а да се опита да го понижи в идващите години ".
Ако тези промени не бъдат направени сега, след година и половина ще бъдем още веднъж на площадите и в доста по-лоша икономическа обстановка, предизвести Вазов.
" В бюджета за 2026 година могат да бъдат заложени механизми, които да влязат с цялостна мощ в Бюджет 2027 ".
Ако не се вземат ограничения и не бъдат направени промени, най-вероятно ще влезем в процедура по свръхдефицит, акцентира и Войнов.
" Тогава ще има санкции и заплащания. Българските финанси могат да бъдат поправени с промени, които не са доста тежки, само че би трябвало да бъдат извършени в точния момент.
Ако се продължи по този път - с увеличавене на дълга и бюджетен недостиг, с пилеене на пари, ще вървим към румънския сюжет – с 9% недостиг и голяма инфлация. Това ще спъне икономическото развиване на цялата страна ".
Вазов пък разяснява, че еврото няма нищо общо с бюджета.
" Всякакви изказвания, че еврото е отговорно за нарастване на цените са несъстоятелни. Тук приказваме за далавера, за увеличение на цените на енергоизточниците и повишение на работните заплати, които автоматизирано оказват напън върху инфлацията ".
Войнов уточни, че е значимо каква политика ще бъде следвана.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




