Най-тежко пострадалото момиче при вчерашния пътен инцидент в София до

...
Най-тежко пострадалото момиче при вчерашния пътен инцидент в София до
Коментари Харесай

Оперираха най-тежко пострадалото момиче от катастрофата в София

Най-тежко потърпевшото момиче при вчерашния пътен случай в София до Герена, което е със строшаване на таза, през днешния ден е оперирано, съобщи bTV.

По неотложност още през вчерашния ден хирургични интервенции на глезена и коляното мина и другото по-сериозно потърпевшо момче.

Състоянието на двете деца е тежко, само че устойчиво. „ Сами по себе си тези контузии са тежки, само че децата имат по-големи благоприятни условия да компенсират и да се възвръщат. Надявам се, че в случай че всичко е наред, до края на седмицата ще имаме по-голяма изясненост ”, сподели шефът на „ Пирогов ” проф. доктор Асен Балтов.

Версията на водача, който блъсна четири деца е, че различен лидер е минал на червен светофар и го засякъл. Същото удостоверява и очевидец на злополуката. Хората от региона описват още, че на кръстовището произшествия стават постоянно.

Според общината проблем в сигнализацията няма.

Разследването по случая продължава. Образувано е и досъдебно произвеждане. /btv.bg
Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР