Най-добрият български биатлонист в момента Красимир Анев се присъедини към

...
Най-добрият български биатлонист в момента Красимир Анев се присъедини към
Коментари Харесай

Красимир Анев вече е с отбора по биатлон в Швеция

Най-добрият български биатлонист сега Красимир Анев се причисли към главната част от националния тим в Йостерзунд (Шв), където в неделя стартира новият сезон за Световната купа.

30-годишният самоковец, който през лятото стана трети на международното по летен биатлон, избра да не взе участие в първите надпревари - смесените щафети, а се опитва в двата спринта на 10 км за купата на IBU в Шюшоен (Нор), като на първия бе дисквалифициран, а на втория, без неточност в стрелбата, остана 14-и.

Анев обаче тренира на място за първото съревнование при мъжете за Световната купа - 20 км самостоятелно, което е в четвъртък от 18:15 ч.

Преди това пък - в сряда, е самостоятелният старт на 15 км при дамите. Спринтовете са в петък (жени) и събота (мъже), а в неделя са преследванията.
Източник: offnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР