Най-добрата българска състезателка по олимпийско карате Ивет Горанова спечели сребърен

...

Ивет Горанова грабна медал в Сърбия

Най-добрата българска състезателка по олимпийско карате Ивет Горанова завоюва сребърен орден от орден от интернационалния шампионат в сръбската столица Белград, който се организира през уикенда.

В категория "Open " Горанова победи в първия кръг Тара Шчепанович (Сърбия) с 4:0, а по-късно надви над Валерия Кумизаки от Бразилия с 3:2. На финала българката загуби с 2:3 от огромната звезда на сръбското карате, международната и европейска шампионка Йована Прекович.

След отличното си показване Ивет Горанова остава в Сърбия дружно със своя персонален треньор Ангел Ленков, където ще взе участие в интернационален лагер за 35 дни и ще се приготвя с доста от огромните звезди на международното женско карате.