Националният отбор по футбол на България гостува на Люксембург в

...

НА ЖИВО: България - Люксембург 0:0 на почивката

Националният тим по футбол на България гостува на Люксембург в надзорен мач.

" Лъвовете " ще се опитат да реализират четвърта поредна победа под управлението на селекционера Младен Кръстаич.

Студийната стратегия стартира в 15:30 часа, а коментатор ще бъде Петър Василев. Двубоят на " Стад дьо Люксембург " ще бъде излъчен директно по Българска национална телевизия 2, както и тук:

В началото на дуела и двата отбора имаха положения в напред във времето. Кирил Десподов изведе Спас Делев самичък против вратаря. Ралф Шон пресече подаването, като изпрати топката в ръката на българския нападател. Спас Делев изпрати кълбото в противниковата врата, само че попадението не бе зачетено, поради игра с ръка.

През първата част домакините се задоволиха с владението на топката - 58%. Главният арбитър Манфредас Лукянчукас даде осем жълти картона - 5 за играчите на Люк Холц и три за възпитаниците на Младен Кръстаич.