Националният отбор на Македония разби Гибралтар с 4:0 в последна

...

Македония не срещна трудности срещу Гибралтар

Националният тим на Македония разруши Гибралтар с 4:0 в последна среща от Група 4 на Лига D. Двубоят на стадион “Филип II” мина под цялостната диктовка на западната ни съседка. Попаденията за Македония осъществиха Енис Барди в 27-ата минута, Илия Несторовски на два пъти в 67-ата и 80-ата минута и Александър Трайковски в добавеното време. Така тимът на Македония приключва преди всичко групата си с актив от 15 точки, следван от Армения с 10.

Mostly empty seats on what is a cold night in Skopje. Still, you wish that more people would show up to support the national team at the stadium. pic.twitter.com/vnbUOmFEYw
— Macedonian Football (@MacedonianFooty) 19 ноември 2018 година
Домакините поведоха в 27-ата минута с прекрасен гол на Енис Барди, а 40 минути по-късно Илия Несторовски вкара с глава топката за повторно във врата на Гибралтар. Отново Несторовски попадна в прегръдките на своите съотборници в 80-ата минута с удар от пеналтерията, който се оказа неспасяем за стража Кафер. В добавеното време Александър Трайковски заби четвърти гол за триумфа на Македония. Лига на нациите 6 кръг, понеделник 19 ноември  Македония 4:0краен резулат  Гибралтар