Настоящият италиански шампион Милан очевидно е фокусиран само върху сблъсъка

...

Гол в 33-та секунда препъна Милан в Болоня

Настоящият италиански първенец Милан явно е фокусиран единствено върху конфликта с Наполи и реванша във вторник от полуфиналите в Шампионската лига, тъй че през днешния ден " росонерите " завоюваха единствено точка от визитата на Болоня (1:1) в мач от Серия " А ".

Милан има 53 точки и се изравни с Рома, но вече има риск да напусне зоната на Шампионската лига, в случай че градският противник Интер победи Монца довечера.

След единствено 33 секунди " росонерите " се оказаха изоставащи на стадион " Ренато Дал Ара ", откакто Никола Сансоне наказа Милан.

Томазо Побега изравни с хубав гол от над 20 метра пет минути преди почивката, само че през второто полувреме Милан съвсем нямаше късмет за цялостен поврат и победа.

Най-много се радва на това тъждество Лацио, който след вчерашната победа към този момент има осем точки пред Милан, а при победа на Интер ще е със седем и " орлите " са по-сигурни, че ще си обезпечат място в европейския хайлайф.

С тази точка Болоня събра 44, колкото и Ювентус, на четири зад шестия Аталанта в конкуренцията за местата в Европа.