Наставникът на ЦСКА - София Стойчо Младенов бе разочарован от

...

Стойчо: Ние съжаляваме, а Левски да се радва

Наставникът на ЦСКА - София Стойчо Младенов бе отчаян от равенството 0:0 сред неговия отбор и Левски. Специалистът е на мнение, че “сините ” могат да се радват, че са взели точката, а неговият отбор да съжалява, че не е спечелил.

“Лоша организация за мача, трябваше да крещим и викаме за алените топки, къде са алените линии, това въздейства на съдията малко или доста. Първото полувреме нямаше футбол, а повече борба. През второто полувреме имахме превъзходство, само че нямахме нужния шанс. Имахме три положения и дузпа на Турицов, която не бе отсъдена. Краев държи откъм гърба три минути за фланелката наш състезател и няма нищо. Нашето мнение беше същото - да не играем през днешния ден. Можеше да се изчака на следващия ден или по-хубаво време да доиграем срещата. Времето и терена не ни разрешиха да покажем всичко най-хубаво. Второто полувреме, когато поизчистиха терена имахме масирано наличие в тяхната половина. Ние доминирахме на терена. Когато тия два тима се срещат, и от едно състояние би трябвало да вкараш. Ние можем да съжаляваме, а те могат да се радват. Като по знамение не ни влязоха ситуациите. Ние няма да се откажем да гоним Лудогорец. Ние не губим самочувствието, че можем да ги догоним ”, сподели Младенов.