Наставникът на Стефан Генов говори пред Sportal TV след равенството

...

Стефан Генов: Отмениха ни абсолютно редовен гол

Наставникът на Стефан Генов приказва пред Sportal TV след равенството с. Специалистът се оплака от съдийството на Кристиян Колев, като съобщи, че реферът е отменил изцяло постоянен гол за неговия отбор.
 Розова котловина измъкна точка от Левски (Крумовград) в трагичен мач Розова котловина измъкна точка от Левски (Крумовград) в трагичен мач
" Оспорван дуел. Започнахме мача нерешително в първите 10-15 минути, по-късно контролирахме нещата. През първото полувреме проиграхме стопроцентово състояние, допуснахме груба неточност при тяхно статично състояние. Най-лошото беше, че ни анулираха постоянен гол в последните минути. Това беше безусловно постоянен гол. Съдии, които са гледали, ми го споделиха това нещо. Не желая да разясня съдиите, единствено споделям, че имаше изцяло постоянен гол, който беше анулиран. Иначе беше доста оспорван мач, те имаха обстановки, греди, само че ние контролирахме мача. През първото полувреме съвсем на празна врата двама наши футболисти пропуснаха, тези пропуски в един миг могат да решат доста неща. Голямо благодаря на почитателите, постоянно са с нас, през днешния ден имаше 100-150 индивида, разчитаме на тях, оказват помощ ни ", съобщи Стефан Генов.