Наставникът на Славия Златомир Загорчич отдаде загубата на белите с

...

Загорчич: Не знам какво стана, Омар и малкият Тони си вкараха автоголове

Наставникът на Славия Златомир Загорчич отдаде загубата на белите с 1:2 при гостуването на Етър на малшанс. Причината е, че отборът му вкара и трите гола в този дуел, само че загуби, а също така изпусна няколко положителни благоприятни условия за попадение.

“Не знам какво стана. Успяхме да вкараме и трите гола - два в нашата врата и един в противниковата. Можехме да вкараме втори гол и да решим мача, Минчев беше самичък, но…

Търсихме да играем като първото полувреме, дори още по-здраво. Но първо Омар си вкара автогол, а след това и дребния Тони.

Нямахме шанс в заключителните минути. Имахме Калоян, Омар и още една обстановка самичък против вратаря. Следващия мач против Левски би трябвало да го изиграем доста по-сериозно и дисциплинирано”, разяснява треньорът на белите.
Източник: novini.bg