Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович обвини реферите за поражението

...

Акрапович побесня: Срам! Скандален мач! Съдията даде победата на ЦСКА

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович упрекна реферите за провалянето с 1:2 от ЦСКА-София на “Лаута”. Специалистът разгласи, че не е имало дузпа за алените, от която те изравниха резултата в 80-ата минута, а по-късно погрешно е анулиран голът на смърфовете при 1:1 в 87-ата минута.

Акрапович назова съдийството “Срам!”, а дуелът - “Скандален мач!”, допълвайки, че реферите са дали успеха на ЦСКА-София.

“Локомотив с мен постоянно ще се оправя и ще наподобява добре. Имах една тактичност, само че петима играчи се заразиха с корона. На другия ден с друга тактичност, само че още четирима играчи се заразиха.

Надиграхме ЦСКА, само че съдията им помагаше. Не, не им помагаше, а им даде успеха.

За какво приказваме, когато вкарваш от дузпа, което не е дузпа, и ни анулират гол поради засада, което не е засада.

Един техен състезател получава колкото целия наш тим.

Ако някой мисли, че ще събуем гащите и ще се предадем, няма да го създадем.

Съдията знаеше какво е ситуацията с Локомотив и отново оказва помощ. Как може подобен арбитър да свири в Първа лига.

Утре на всички места би трябвало да написа “Скандален мач!”.

Нямам думи. Как да работя с тима? Как да ги подвигна?

Фантастични момчета, които желаеха да покажат своите качества. Да им вземат триумфа по този метод е малко срамно.

Изобщо не се отрази отсъствието на инфектираните. Вкарвахме втори гол и никой нямаше да приказва за липса.

Каква беше разликата с финала? Разликата беше, че през днешния ден играх с втория ни тим, без 9 играчи. Те играха същите. Това беше разликата. Пак ще се оправим и отново ще изглеждаме добре”, сподели гневният Акрапович. efbet Лига 30 кръг, четвъртък 9 юли  Локомотив (Пловдив) 1:0краен резулат  ЦСКА-София