Наставникът на Литекс Живко Желев заяви, че има забележки към

...

Живко Желев: Съдиите не знаят правила - безобразно!

Наставникът на Литекс Живко Желев съобщи, че има забележки към страничните съдии на мача със Септември (София), изгубен от " оранжевите " с 3:4.

" Първите два гола безусловно наши, само че има го във футбола. През първото полувреме имахме много обстановки, само че не можахме да вкараме още един гол, с цел да излезем по-късно по-спокойно. Имаме четири-пет индивида отвън строя, не е опрощение, само че е по този начин. Надиграхме Септември през по-голямата част от мача, това е пътят. Вярваме, че в доста от мачовете ще побеждаваме. Ако разясня съдийството, няма да извлека никакви позитиви. Имаше върната топка към вратаря, той няма право да хваща, вади фаула извън. Не знаем разпоредбите, почваме да се консултираме с единия, другия, третия, петия, не знаем какво да вършим. Това при 3:2, нагнетяваме ситуацията. Безобразно, нали? Към страничните съдии имам доста забележки ", сподели някогашният национал.