Наставникът на Хебър Фулвио Пеа остана очаквано разочарован от загубата

...

Пеа: Съперникът бе по-добър

Наставникът на Хебър Фулвио Пеа остана предстоящо отчаян от загубата на своя отбор против Ботев (Враца). Тимът от Пазарджик отстъпи с 0:2 на Националния стадион " Васил Левски " и позволи трета поредна загуба в елита.

“Започнахме неприятно първото полувреме. Напълно справедливо отстъпвахме с два гола. Второто полувреме играхме по-добре. За един тим като нашия, който вкарва мъчно един гол, да върне два е доста комплицирано.

Не сме готови по този метод. В нашите благоприятни условия е да играем по-добре. Първото полувреме е необяснимо. Не успявахме изобщо да реагираме и отиграваме топките. След този резултат е доста значимо по какъв начин ще бъдем душевен, тъй като това е още един резултат, който не сме желали. Трябва да поздравим и нашия съперник, който беше по-добър от нас ”, съобщи Пеа.

Източник: marica.bg