Наставникът на Етър (Велико Търново) Росен Кирилов бе силно разочарован

...

Росен Кирилов: Отрязаха ни главата с ЦСКА

Наставникът на Етър (Велико Търново) Росен Кирилов бе мощно отчаян от загубата на неговия отбор с 0:4 от ЦСКА-София. Специалистът е на мнение, че провалянето не е справедливо и аленият картон на Здравко Илиев се е оказал решителен. Според треньора решенията на основния арбитър са повлияли на изхода от дуела.

“Причина за провалянето главно е аленият картон и обстановките, които пропуснахме. На полувремето, в случай че някой ми беше споделил, че ще го загубим с 0:4, щях да го разглася за безусловно вманиачен, само че това е футболът. Трябваше да отбележим през днешния ден. Всичко вървеше по проект, само че след това се объркаха нещата. Първият жълт картон не съществуваше за мен. Не може на един тим, който да заслужава да завоюва, по този начин да му отрежеш главата. До 15 минута съдията ни нашари с жълти картони. Играехме по-добре и не се виждаше по какъв начин ЦСКА ще вкара гол. От в този момент нататък ще се опитаме да вземем повече точки. Можеше да сме няколко позиции по-нагоре, само че изпуснахме доста мачове. Имахме и много контузени - това повлия свиреп. До аления картон стояхме доста добре и мисля, че щяхме да имаме още обстановки. Не заслужавахме подобен резултат. Ние ще подобряваме играта си и на никого няма да му е елементарно против нас”, сподели Кирилов.
Източник: fakti.bg