Наставникът на Черно море Илиан Илиев говори след нулевото реми

...

Илиан: Точно по този начин си представях мача

Наставникът на Черно море Илиан Илиев приказва след нулевото реми на " моряците " с Локомотив (Пловдив). Бившият халф на Левски и Бенфика призна, че не е очаквал нещо друго на старта на пролетния дял от шампионата.

" Не съм си представял по различен метод мача, тъкмо по този метод си го представях. Не победихме, тъй като не вкарахме. Влязохме по-добре в мача, по-късно се изравни играта. Така си го представях, Локомотив има положителни футболисти, в отбрана играят плътно, притеснявах се от дългите топки, от офанзивите им по фланговете. Очаквах здрав мач, получи се. Трябваше да сме с малко по-голямо самочувствие в тези обстановки, които имахме. Ако не побеждаваш, изоставаш. Добре знаехме какво да вършим по терена, на полувремето коригирахме някое наше неприятно заставане, може би имаше и малко напрежение, в някои обстановки можеше да играем по-спокойно. Винаги има нещо, което да се желае повече. Трябваше да имаме малко повече самочувствие в последните 15 минути ", съобщи Илиан Илиев. efbet Лига 17 кръг, събота 13 февруари  Черно море 0:0краен резулат  Локомотив (Пловдив)