Наставникът на Берое Димитър Димитров даде своя коментар след загубата

...

Херо: Счупиха носа на Василев, а фаул няма! Излизаме да елиминираме Левски за Купата

Наставникът на Берое Димитър Димитров даде своя коментар след загубата с 1:2 от Черно море на стадион " Тича ". Бившият народен селекционер изрази възмущението си от съдийството на Георги Димитров. Херо довери, че преди първия гол на " моряците " е бил строшен носа на бранителя на заралии Александър Василев.

" Позитивите най-много ги видях през второто полувреме, когато бяхме доста по-активни и създадохме положения. Беше равносилен мач, за жал вкарахме единствено един гол. Първото полувреме беше на домакините, второто наше. Реализацията не ни доближи. След почивката имахме положения, можехме и да спечелим мача. Говорим обаче за умеене, за централизация, за опит. През първото полувреме не стояхме добре. При първия гол счупиха носа на Александър Василев, а даже не дадоха фаул. Това е насмешка с футбола, какво да приказвам. Даже да губим, желая да видя държание, каквото видях през днешния ден през второто полувреме. Винаги има осъдени и контузени, които липсват, само че това е част от футбола. За Левски това е мачът на годината, ще хвърлят всичко за Купата на България, само че и за нас е значим мач, ще излезем да спечелим този мач ", съобщи Херо след провалянето във Варна.
Източник: fakti.bg