Нарушен е фериботният трафик в Гърция поради силни морски бури.

...
Нарушен е фериботният трафик в Гърция поради силни морски бури.
Коментари Харесай

Бури затрудняват фериботния трафик в Гърция

Нарушен е фериботният трафик в Гърция заради мощни морски стихии. Властите приканват всички коли да са снабдени с вериги и с задоволително количество гориво.

Затворени са пристанищата Пирея, Рафина и Лаврио заради мощни морски стихии.

На места в Егейско море силата напразно доближава до 10-та степен по скалата на Бафорот. Спрени са фериботите да островите Кефалоня, Закинтос, Корфу.

Пристанищни управляващи стопират фериботи по направление към множеството острови в Егейско море. В мощ е и възбрана за влизане в намерено море на яхти и риболовен лодки.

Ферибот със 160 пасажера на борда по направление Пирея-Санторини от тази нощ е на котва в залив до остров Милос, тъй като заради мощна стихия не може да дебаркира на пристанище.

Прогнозите на синоптиците са за буря-експрес, която ще продължи през днешния ден и на следващия ден с ниски температури и снеговалеж тук-там.

В Северна Гърция заради рисковите атмосферни условия останаха затворени през днешния ден учебните заведения.

Компанията, която поддържа автомагистралата Солун - Атина прикани водачите да пътуват с вериги и да обезпечат цялостен контейнер с бензин при положение, че бъде прекратено придвижването от насъбран сняг.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР