Нападателят на се пошегува с пораженията си след снощния мач

...

Куня се пошегува след опита на противниковия вратар да го „обезглави“

Нападателят на се пошегува с провалите си след снощния мач против, приключил 1:1.

Играчът на не съумя да се регистрира с гол за „ Селесао “ във въпросния мач, само че за сметка на това изигра основна роля в срещата. В 14-ата минута противниковият вратар се опита да избие една топка, само че вместо това нацели доста покрай шията. Разбира се, съдията сподели пряк червен картон на стража, а нападателят остана на терена до 78-ата минута, когато беше сменен.

След края на дуела Куня качи в обществените мрежи фотография с огромните белези след конфликта с вратаря. Той обаче подходи с възприятие за комизъм, като написа: „ Благодаря за известията, добре съм. Проблемът е по какъв начин да обясня за това вкъщи… "

Sense of humour! Brazilian Matheus Cunha was caught by Ecuadorian ‘keeper Alexander Dominguez (for which the GK got his marching orders).

Cunha: “Thanks for the messages, I’m fine. The problem is how to explain [these marks] when I get home!