Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович обмисля идеята да се

...
Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович обмисля идеята да се
Коментари Харесай

Ибрахимович може да играе на Мондиал 2018


Нападателят на Манчестър Юнайтед Златан Ибрахимович обмисля концепцията да се върне в националния тим на Швеция, който отстрани Италия в баражите и се класира за Световното състезание в Русия следващата година.

36-годишният футболист към момента се възвръща от травма в коляното и се чака да се върне на терена в края на годината, след което ще има задоволително време да влезе в оптимална форма за Мондиала.

RMC оповестява, базирайки се на близки на шведа, че той съществено обмисля опцията да организира още един международен шампионат. Все още не е известно по какъв начин тази концепция ще бъде призната от националите, които се пребориха за място в Русия. Непосредствено след класирането селекционерът Яне Андерсон отхвърли да разяснява възможното връщане на суперзвездата и акцентира, че би трябвало да се приказва за великите играчи, които сега играят и осигуриха на Швеция билета за Мондиала. /БГНЕС
Източник: bgnes.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР